Referencje – pacjenci o nas

Krzysztof jest świetnym specjalistą, który

Krzysztof jest świetnym specjalistą, który pomaga mi pozostawać w dobrej kondycji zdrowotnej, co jest zresztą bardzo istotne w mojej pracy. Zawsze trafna diagnoza oraz ogromna wiedza Krzysztofa sprawia, że funkcjonuję na co dzień zdecydowanie lepiej. Z czystym sumieniem polecam!

Mariusz Tomżyński, fotograf

Referencje od Martyny Chudzik

Z powodu wykonywanego zawodu – kosmetyczka, miałam bardzo silne bóle karku i ramion. Jak zaszłam w ciążę codzienne nadwyrężanie tych miejsc doprowadziło do bardzo silnych bóli głowy, które przechodziły tylko po kroplówkach w szpitalu. Nie mogłam sobie z tym poradzić więc udałam się do Krzysztofa na zabieg – jako do “ostatniej deski ratunku”. Ponieważ nie stosuje sie u ciężarnych masażu klasycznego, Krzysiek zastosował bardzo delikatną terapię manualną. Już chwilę po zabiegu poczułam ulgę. Mogłam ruszać głową na wszystkie strony i w końcu przespałam noc bez układania poduszek w dziwne piramidy. Wszystkie napięcia zniknęły a co najwazniejsze, bóle głowy więcej się nie powtórzyły. W tej chwili jestem w 7 miesiącu ciąży i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Martyna Chudzik

Referencje od Katarzyny Wybrańskiej

Zgłosiłam się do Krzysztofa po wypadku samochodowym. Uczestniczyłam w zderzeniu czołowym. Miałam problemy z utrzymaniem głowy. Po dłuższym czasie odczuwałam ból w każdej pozycji. Moim największym problemem była moja praca, ponieważ bardzo dużo jeżdżę samochodem, a spędzanie całego dnia w jednej pozycji kończyło się ogromnym bólem kręgosłupa, prócz bólu niepokojące było drętwienie kończyn. Po pierwszej wizycie u Krzysztofa czułam się zdecydowanie lepiej. Co do samej wizyty widać od razu, że Krzysztof jest nie tylko profesjonalista ale i pasjonatem swojego zawodu i pracy. Otrzymałam od Krzysztofa profesjonalną diagnozę, wytyczne dotyczące dalszego postępowania oraz zalecenia jakich badań powinnam dokonać. Dzięki Krzyśkowi już po 3 zabiegach czułam zdecydowaną poprawę . Natomiast po serii zabiegów ból całkowicie ustąpił. Dodatkowo wiem jak postępować żeby uraz się nie odnowił oraz nie pogłębiał. Szczerze polecam wizytę u tego profesjonalisty, ponieważ warto a pewna jestem tego, że nie będziecie żałować. Polecam wizytę oraz zabiegi znajomym, ale i rodzinie. Sama wykupiłam 3 wizyty z zabiegami dla taty, który ma ciężkie zwyrodnienia oraz przepukliny dolnego odcinka kręgosłupa. Mój tata kontynuuje je po dziś dzień. Szczerze polecam, ponieważ nasze zdrowie warte jest każdych pieniędzy, jest najważniejsze.

Katarzyna Wybrańska

Referencje od Grzegorza Żurowskiego

W lipcu 2010 roku doznałem wieloodłamowego złamania głowy kości promieniowej prawej ręki. ZUS wycenił mój uszczerbek na 10%, a ortopedzi nie dawali szans, że będę mógł dalej wykonywać zawód barmana, w którym bardzo ważna jest sprawność manualna, szczególnie ręki wiodącej. Na szczęście trafiłem na rehabilitację do Krzysztofa i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki jego wiedzy, umiejętnościom i pogodzie ducha, mogę zarówno dalej czynnie pracować, jak również nosić na rękach swoją roczną Córkę. Po każdym zabiegu wychodziłem ze zwiększonym zakresem ruchu i jeszcze bardziej zmotywowany do dalszego wysiłku. Od tamtej pory wykonałem ponad 150 pokazów barmańskich. Rekomendując Krzysztofa cieszę się, że on, tak jak ja, może dzielić się swoja pasją z innymi.

Grzegorz Żurowski, Olsztyńska Grupa Barmańska „Endi-Bar”

Referencje od Michała Podolak

Przez blisko dwa lata zmagałem się z niezwykle uciążliwym urazem, polegającym na ostrym bólu kaletki ścięgna Achillesa. Nie pomogły ani krioterapia, lasem i fala uderzeniowa. Przełomem okazała się wizyta u Pana Krzysztofa, który zdołał postawić mnie na nogi, sprawiając że w końcu zacząłem normalnie trenować. Dzięki cyklicznym zabiegom u tego fizjoterapeuty charakteryzującego się profesjonalizmem oraz życzliwością z optymizmem spoglądam w nadchodzącą przyszłość, mając równocześnie nadzieję, że w razie jakichkolwiek problemów będą mógł na niego liczyć.

Michał Podolak, lekkoatleta

Referencje od Anny Węgrzynowicz

Jestem zadowolona z zabiegów u Pana Krzysztofa. Przy moich schorzeniach związanych z rwa kulszową  okazał się osobą bardzo kompetentną i  pełną inwencji  Pan Krzysztof wykorzystuje różne sposoby terapii , aby osiągnąć  oczekiwany rezultat , szuka przyczyny , a nie tylko leczy skutki .  Zawsze jak to się mówi : „stawia mnie na nogi” . Wiem, że kiedy potrzebuje pomocy , to ją otrzymuje. Polecam Pana Krzysztofa  i jego sposób terapii !! Na pewno będziecie zadowoleni.

Anna Węgrzynowicz

Referencje od Radosława Korkuć

Miałem duży problem z odcinkiem lędźwiowym, trenuję sport ekstremalny i miałem nieduży, lecz jak się okazało nieprzyjemny w skutkach wypadek. Upadłem na kość ogonową, coś chrupnęło w odcinku lędźwiowym i po kilku dniach zaczęło boleć jak diabli. Miałem problemy z normalnym poruszaniem się na nogach, schylaniem itp. Wtedy trafiłem na Pana Krzysztofa. Już po pierwszej wizycie odczułem znaczą poprawę i ulgę. Po kolejnych dwóch wizytach ból był praktycznie zerowy. Minęło trochę czasu, popracowałem sam w domu zgodnie ze wskazówkami i mogę powiedzieć, że wszystko zregenerowało się do stanu przed wypadkiem. Serdecznie polecam tego specjalistę!

Radosław Korkuć

Referencje od Piotra Karłowicza

Parę lat temu doznałem urazu kręgosłupa podczas treningu na siłowni. Ból był na tyle silny i skomplikowany, że uniemożliwiał prawidłowe funkcjonowanie, nie wspominając o wyczynowym uprawianiu sportu. Byłem zmuszony na ponad 6 miesięcy zawiesić piłkarskie buty na kołku. Przeszedłem dużą ilość badań oraz specjalistycznych konsultacji, ale nikt nie był w stanie postawić odpowiedniej diagnozy i wyeliminować dokuczliwego cierpienia. Wtedy za pośrednictwem znajomych trafiłem do Krzysztofa. Nie żałowałem tej decyzji ani chwilę. Dlaczego ? Otóż, trafiłem na profesjonalistę, który nie tylko zna się na tym co robi, ale zajmuje się swoim podopiecznym z wielkim poświęceniem. Terapia manualna oraz regularność wykonywania zaleconych ćwiczeń sprawiła, że ponownie mogę czerpać radość z gry na pełnych obrotach i nie zaprzątam sobie głowy kontuzjami. Mam do Krzysztofa ogromne zaufanie, dlatego osoby dobrze mi znane mające problemy zdrowotne bez wahania kieruje w jego ręce.

Piotr Karłowicz, Wisła Kraków

Referencje od Pawła Derlacza

Niejednokrotnie korzystałem z usług Krzyśka i zawsze byłem bardzo zadowolony, dlatego zaufałem mu w 100%. Patrząc na moją wielopoziomową dyskopatię (praktycznie wszystkie kręgi lędźwiowe) Krzysiek postawił mnie i stawia cały czas na nogi umożliwiając mi czynne uprawianie sportu. Jako trener MMA w olsztyńskim Arrachionie muszę mieć komfort moich pleców, gdyż kilka treningów dziennie niejednokrotnie wzmagało ogromny ból pleców, kończyn dolnych całej dolnej części ciała. Krzysiek jakoś to poukładał i układa na bieżąco i jestem mu wdzięczny za to, że mogę trenować sam i trenować innych, że jestem w ruchu i jestem sprawnym człowiekiem, mimo, że lekarze już widzieli nie na stole 🙁 !! Dzięki Krzychu i polecam w 100%. Wie co robi i robi to profesjonalnie.

Paweł Derlacz, trener klubu Arrachion Olsztyn

Referencje od Mameda Khalidova

Korzystam z usług Krzysztofa od wielu, wielu lat. Można powiedzieć, że przez te lata obaj obserwowaliśmy swój rozwój. Im więcej kontuzji mogłem się nabawić, tym Krzysztof był na nie bardziej przygotowany, zarówno pod względem wykształcenia, jak i doświadczenia. Od kiedy walczę zawodowo, Krzysztof czynnie uczestniczy w moich przygotowaniach. Nieraz w trakcie treningów zdarzały mi się przeciążenia czy drobne urazy. Krzysztof za każdym razem potrafił pomóc mi dojść szybko do siebie. To dla mnie bardzo ważne. Ufam mu w 100%. Wiem, że mogę liczyć na jego pomoc i że zawsze postawi mnie na nogi. Z czystym sumieniem polecam.

Mamed Khalidov

Referencje od Piotra Silwanowica

Mam 32 lata, kilka lat temu pan doktor stwierdził u mnie przepuklinę międzykręgową w odcinku lędźwiowym. Pytam pana doktora: „co dalej?” Pan doktor na to: „albo operacja, albo trzeba się nauczyć żyć z bólem”. Nie satysfakcjonowała mnie ta odpowiedź, więc szukałem pomocy gdzie indziej i trafiłem do Krzycha. Dzięki jego terapii i planie ćwiczeń zapomniałem o bólu, a operacja w ogóle nie wchodzi w rachubę. Polecam pracę z Krzychem, mnie pomogła.

Piotr Silwanowicz, mechanik

Dodaj opinię

Zachęcamy do zamieszczenia opinii na temat naszych usług.
Aby dodać komentarz należy wypełnić formularz znajdujący się obok.

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Required Field

pola oceny

Kontakt z nami

10-560 Olsztyn Żołnierska 41A